לקוחות מספרים

אנחנו מאוד אוהבות את הלקוחות שלנו, נהנות לעבוד איתם, לפתח עבורם פתרונות ולנהל עבורם מהלכים שיווקיים פנים ארגוניים. אנחנו מחוברות אליהם עובדות מכל הלב ונהנות מכל רגע. ככה זה כשעובדים עם כל הנשמה.

אנחנו לא רואות את עצמנו כספק חיצוני של הלקוחות שלנו. חשוב לנו להתחבר אל האנשים, אל העשייה,
אל הערכים של הארגון ומהמקום הזה לייצר פתרונות שמתאימים ל DNA שמתאים בדיוק להם.
אנחנו מרגישות חברות צוות, חיות ונושמות את הארגון שאיתו אנחנו עובדות, ומחוברות לעובדים ולמנהלים.

לשמחתנו, גם הלקוחות אוהבים אותנו… רוצים לשמוע מה הם אומרים עלינו?

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

מנהלת פיתוח ארגוני וחווית עובד
הרגשתי שמשהו חסר בתקשורת פנים ארגונית אצלנו. אנחנו עושים דברים יפים בארגון לאורך השנה, מאירועי חברה מושקעים, והטבות לעובדים ועד מגוון של תוכניות בפיתוח ארגוני ופעילויות של למידה, אבל היה חסר "קו" מחבר בין כולם. לא היה ברור מה העובדים חושבים עלינו (משאבי אנוש), והאם המסרים שלנו ברורים ומעבירים את מה שאנחנו רוצים להגיד באמת. השנה בחרנו לחזק את המחוברות הארגונית בקרב העובדים. וכאן נוצר החיבור עם מיכל ודקלה, שליוו אותנו בכל המהלך. עבדנו יחד מפיצוח עמדות העובדים, ועד יצירת שפה פנים ארגונית חדשה, הפקת קמפיין פנימי שעובדים הם הכוכבים בו ומככבים על כל דיוור, מודעת גיוס ומתנה ממותגת שניתנת לעובדים. הטמענו שפה של חוויה. תענוג לעבוד איתכן: יצירתיות, נעימות, ענייניות, גמישות במחשבה, למדתי מכן רבות על שיווק פנימי. וכיף לקבל פידבקים של עובדים שמרגישים חלק מהמותג.
סמנכ"ל חטיבת הסיעוד
בקבוצת דנאל, הסלוגן הוא, "קודם כל בני אדם", אנחנו מאמינים בזה כלפי הלקוחות שלנו, אנחנו מאמינים בזה כלפי העובדים שלנו ואנחנו מאמינים בזה גם כלפי הספקים שלנו וזאת הסיבה שכבר 10 שנים INSIDEOUT הם ספק שמלווה אותנו, עם הרבה מאוד אכפתיות, מעורבות בפרטים הכי קטנים, מקצועיות מעל הכל וכמובן, דרך ארץ. לא פעם אני שוכח שהשתיים האלו לא עובדות אצלי בחברה...
משאבי אנוש יוניון
דקלה ומיכל עזרו לנו לתרגם את המחשבה שלנו שהייתה ממוקדת בארגון ובעובדים – למחשבה שיווקית שמתייחסת לעובדים ולמועמדים כלקוחות . זה לא נראה שקשה להן לעשות זאת כי הן כל כך מחוברות לצד האנושי, לצרכים של ארגון ושל כל עובד בארגון. כל פגישה וכל סיעור מוחות הפכו לחגיגה של רעיונות יצירתיים. כל מייל שהתקבל עם חומרים חדשים והצעות העלה ציפיות כי מהר מאוד הבנו שמדובר ב"ספק" ייחודי, שמהר מאוד מכיר אותנו לעומק, עוזר לנו למתוח את הגבולות שלנו ותופר לנו פתרונות ייחודיים, מקוריים ומלאי השראה.קרא עוד...
מנכ"ל מענית קייר
הקמת עסק חדש הוא אתגר רציני ולא קל, בחירה נכונה של ספקים ונותני שירות היא אחת המשימות החשובות שיכולות לקדם את העסק או לגרור להוצאות ללא תוצאות. דקלה ומיכל נבחרו על ידי כיועצות שיווק. כמעט מיום היוולדה של החברה שלי "מענית קייר" לא יכולתי לבחור טוב יותר, היכולת שלהן להעניק שירות ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד ויחד עם זאת  להיות שותפות אמיתיות לדרך  היא הגדולה שלהן . מבחינתן הייעוץ השיווקי הוא דבר שנעשה תוך מעורבות, אכפתיות וחשיבה משותפת על הכיוונים והמיקוד הנכון של העסק. כשאני בוחרת ספקים חשוב לי שהם יהיו מחויבים לעסק שלי , ומיכל ודקלה עשו זאת ובגדול.
כירורגית פלסטית
דקלה ומיכל יקרות, הבחירה בכן הייתה אחת ההחלטות החשובות והחכמות ביותר שעשיתי בחיי המקצועיים. העניין, האנרגיות הבלתי נדלות והמעורבות האישית שאתן מגלות בפרטי הפרטים  של המקצוע שלי לצד הבנה עמוקה ויצירתיות בתחום הדינאמי והתחרותי הזה הנקרא שיווק מייחדות אתכן והן שהפכו אתכן עם השנים לחלק בלתי נפרד ממי שאני. תודה על הכל!
FRITZ משאבי אנוש
דקלה יקרה, אנחנו רוצים לשוב ולהודות לך! הפכת את היום הזה מרעיון ראשוני ליהלום מלוטש, מתוקתק, מרשים ואיכותי! הלוקיישן היה מעולה, ההרצאה של הילה היתה מרתקת, ואת.... מדהימה!  הקצב היה נכון, ה- FLOW, האנרגיות... ניכר שהושקעה כל כך הרבה מחשבה, והתוצאה הסופית התעלתה על הציפיות. אני אשמח כמובן להמליץ ולפרגן (ומיד אעשה זאת גם בפורומים שאני חברה בהם). אם יש ארגונים שמתלבטים לגבי הסדנא הזו, שלחי אותם אליי J תודה! תודה! והמון בהצלחה בהמשך!
תקשורת פנים ארגונית, החברה המרכזית
אנו בקבוצת החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ עובדים עם חברת InsideOut מזה כ-5 שנים. במסגרת העבודה המשותפת שלנו יצרנו עיתונים פנים ארגוניים לחברות הקבוצה. ממשק העבודה בינינו כולל עבודה משותפת על העיתון כבר משלב החשיבה, עבודת עריכה לשונית וניסוח הכתבות שכותבים עובדי הארגון. שביעות רצוננו גבוהה מאוד. הן מהזמינות, השירות, העבודה המקצועית והיחס של כל הצוות
מפרשים
לפני שנה וחצי, פגשתי את דקלה עם רעיון. כמו כל יזם, הייתי (ואני עדיין) בטוח שיש לי בידיים את הדבר הגדול הבא. איך לא חשבו על זה קודם? ו-רק צריך לגלגל את זה קדימה וזה ירוץ. אבל זה עדיין "נכח" רק בראש. דקלה לקחה אותנו (4 יזמים), ויחד אתנו "ארזה" את הרעיון המופשט הזה לתוך חבילה. כזו שאפשר לגעת בה. שאפשר להציג אותה. שמדברת בעד עצמה כשמפנים אליה. שמספרת את הסיפור שלנו, ולא רק של הרעיון שלנו. אהה, לא ציינתי שה"רעיון" הוא מיזם חברתי בתחום הימי. ודקלה התחברה למטרה הטובה מכל הלב. הזמן והאנרגיה שהושקעה בנו, היו ועדיין הינם הרבה מעבר למה שסיכמנו מראש ועוד יותר מעבר למה שציפינו. לא ברור לי איך נשאר לה זמן לעשות את כל 1002 הדברים האחרים שהיא עושה במקביל, אם היא משקיעה בנו כל כך הרבה... היום, שנה וחצי אחרי, אני יודע להגיד שלדקלה יש חלק משמעותי מאוד בכך שאנחנו אוטוטו קונים ספינת מפרש גדולה ומגשימים את החלום.
משאבי אנוש פריגת
מיכל היקרה תודה רבה על תרומתך. הפגנת מקצועיות רבה והיית מאוד מחוייבת לפרוייקט. הבאת רעיונות חדשים והצלחת להכניס אלמנטים עיצוביים מקוריים.
מנהלת שיווק ניליביט
כעת, לאחר שסיימנו את הפרוייקט המוצלח, אני רוצה להודות לך מעומק הלב על הליווי המקצועי, האיכותי, הסבלני והמחויך.את יודעת לשפוך את האור המיוחד שלך על כל פרויקט ולהפוך אותו ליחיד ומיוחד.זו לא הפעם הראשונה שאני נעזרת בשירותיך, וזה מחמם את הלב לראות אותך בכל פעם מחדש, שולפת את מטה הקסמים שלך ומסדרת את כל העניינים במקום הנכון ובזמן הנכון. כך שבסוף הדרך מתקבלת תוצאה יצירתית ושובת לבבות. ולא פחות חשוב מזה, את יודעת להפוך את הפרוייקט למסע מרתק ונעים. תודה רבה לך. ישר כוח.  
© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout