מי צריך מיתוג פנים ארגוני?

המפגש העיקרי של המותג עם הלקוח מתבצע באמצעות העובדים שלך. בין אם הם נציגי שירות, נציגי מכירות או עובדי הנה"ח, הם צריכים לשדר את ערכי המותג שלך וההבטחה שלו בכל מפגש עם הלקוח. כולנו מכירים את תחושת האכזבה מיחס של עובד חברה המעניק לנו שירות הנוגד את מה שהמותג שאותו הוא מייצג מבטיח ללקוחותיו, עובד אחד של חברה משליך עבור הלקוח על המותג כולו. 

המיתוג הפנים ארגוני יסייע לך במציאת דרכים להעברת המסרים ובניית תפישות ברורות ואחידות לגבי ההתנהגות הארגונית המצופה מהעובדים שלך בכל נקודות המפגש עם הלקוחות. המיתוג הפנים ארגוני יסייע לא רק לעובדי הארגון אלא גם למנהליו ליצור קו אחיד וברור לגבי מטרות המותג, דרכים למימוש ההבטחה המותגית, מהם הקריטריונים שעל פיהם תימדד הצלחת המיתוג ואיך גורמים לכל עובדי החברה לפעול במסגרת הקריטריונים אלה. כשהכיוון ברור, כולם מוצאים את הדרך.

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

למי מתאים לעבור תהליך מיתוג פנים ארגוני?

ככלל, התהליך מתאים לכל חברה המשקיעה במותג שלה תקציבי שיווק ומעוניינת לחזק את תפיסת המותג בקרב עובדיה.
צרו איתנו קשר, אם אתם באחד מהצמתים העסקיים הבאים:

  • תהליך בניית אסטרטגייה שיווקית.
  • תהליך בניית אסטרטגיה למיתוג מחדש.
  • תהליך מיתוג מחדש או כניסה לתחומי פעילות חדשים.
  • לפני יציאה למהלך שיווקי חדש.
  • צורך בהטמעה של תהליך ארגוני: הטמעת מערכת מיחשוב, גיבוש תכנית עבודה שנתית, הטמעת נהלים, שינויים אסטרטגיים.

ובאופן כללי, אם אתם מעוניינים לחזק את המותג שלכם מבפנים, ולייצר לכם עוד שגרירי מותג שיסייעו לכם בכל מהלך של החברה.

מה הלקוחות שלך חושבים על המותג שלך?

אנו חיים היום בעידן בו התחרות על ליבו של הלקוח כבר מזמן אינה על טעם, על איכות או על מחיר. התחרות כבר מזמן אינה בין מוצרים אלא בין מותגים.
לקוחות מדברים עם מותגים, אוהבים או שונאים מותגים, הם מתחברים למותגים שמתאימים לאישיות שלהם ובאופן כללי, לקוחות מנהלים מערכות יחסים עם מותגים. חברות מוציאות משאבים, זמן ותקציבי עתק על שיווק חיצוני כדי לחזק את הקשר הרגשי בין הלקוח למותג ולייצר חוויית מותג ייחודית ומבודלת. כל זאת, בכדי לייצר נאמנות, מחויבות ורכישה חוזרת.
אך עם זאת, יותר ויותר חברות מבינות כי מיתוג החוצה אינו מספיק, ומיליוני הדולרים המושקעים במהלכים שיווקיים יורדים לטמיון אם אין להם גיבוי, הבנה ומחויבות פנים ארגונית.

רוצים לדעת איזה מהלך מיתוג פנים ארגוני מתאים לכם?
צור איתנו קשר באמצעות הטופס משמאל ונשמח להיפגש!

© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout