האם העובדים שלכם מדברים את השפה של המותג?

התבוננו רגע מסביב במשרד שלכם, הסתכלו טוב טוב על העובדים, על המנהלים, על נציגי שירות הלקוחות, על הנהלת החשבונות, אפילו על המזכירה. ועכשיו, עם יד על הלב, כמה מתוכם באמת מייצגים את הערכים של המותג שלכם?

לא נספר לכם שוב את העובדה השחוקה כמה העובדים הם הנכס היקר ביותר של הארגון…
רק נזכיר לכם, שהעובדים שלכם, אשר נמצאים בממשקים שונים עם הלקוח: בטלפון, בפגישה אישית, בשיחת מכירה, בצ’אט, בדוא”ל, בשיחת תמיכה הם למעשה בעיני הלקוח – המותג עצמו!
חווית השיחה או השירות שקיבל הלקוח, היא חלק מהחוויה שתעצב עבורו את תפיסת המותג שלו.

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

הנה 5 סיבות שמותגים חייבים להשקיע במיתוג פנים ארגוני

האתגר הגדול ביותר הוא לחבר בין המותג כפי שאנו מעוניינים שייתפס על ידי הלקוחות: העוצמות שלו, הערכים שלו, ההבטחה המותגית שלו לבין ההתנהגות של העובדים. וכך להפוך את ה BRAND PROMISEשל המותג ל BRAND ACTIONשל העובדים.

באמצעות מיתוג פנים ארגוני, והתייחסות לקהל הפנים ארגוני כאל קהל יעד נוסף שיש לטפל בו באסטרטגיה השיווקית, מוטמע עולם הערכים של המותג להתנהגות של העובדים. כך, במקום להשאיר את הערכים כפלקט מעוצב וצבעוני על הקיר, הופך כל ערך לעקרונות של התנהגות.

ככל שהעובדים יזדהו עם ערכי המותג, כך הם ישדרו מול הלקוחות את המסר וההבטחה של הארגון. ועובדים מחויבים יותר יוצרים לקוחות מחויבים יותר!

אז למה אתם חייבים להשקיע במיתוג פנים ארגוני?

עובדים נאמנים יותר לארגון

ברגע שהעובדים יוכלו להעיד על עצמם כנאמנים למוצר וככאלה שהיו רוכשים אותו בעצמם – כך הם יוכלו להעביר מסרים אלה ולשכנע לקוחות מתלבטים ומתעניינים.

רמת שירות לקוחות גבוהה יותר

וחיזוק הקשר מול הלקוח לטווח הארוך- עובד שמזוהה עם ערכי ומסרי הארגון יעניק גם ללקוח את השירות הטוב ביותר.

קבלת משוב מהעובדים על חולשות של המותג

העובדים יכולים להוות סוג של קבוצת מיקוד אמינה לפני יציאה למהלך מיתוג חוץ.

אחידות מסרים מול הלקוח

בתהליך הפנים ארגוני בעובד לומד את העולם המושגים וערכי החברה ואלו הם גם הערכים אותם הוא מייצג ללקוח דבר היוצר אחידות כאשר גם העובדים וגם תוצרי השיווק מדברים באותה שפה. אחידה ובעלת מכנה משותף.

עובדים מסופקים ומרוצים מביאים לקוחות שבעי רצון

מחקרים מראים כי עובדים אשר מעורבים ומכירים את מסרי המותג מרגישים מרוצים יותר במקום עבודתם. ועובדים מרוצים מביאים לקוחות שבעי רצון.

אם עוד לא שכנענו אתכם שמיתוג פנים ארגוני הוא הכרחי על מנת לשמור על חוזקו של מותג, אתם מוזמנים להרים לנו טלפון. או צרו איתנו קשר בטופס הזה אנחנו בטוחות שנצליח לשכנע אתכם על כוס קפה!

© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout