סדנת MEתוג עצמי

אני בע"מ. איך בונים מותג עצמי?
אם תשאלו היום מנהלים לגבי מיתוג החברה שלהם, או קו מוצרים חדש, או שירות ייחודי, לא יהיה מנהל שלא יעריך את יתרונות המיתוג וימנה את הסיבות מדוע מיתוג הכרחי לבידול. חשוב שאנשים יזהו את המוצר שלהם, ידעו לבדל אותו ולהבחין בתכונות שלו וכמובן יעדיפו אותו על פני מוצרים אחרים. אז בעצם, למה זה שונה כשזה מגיע למנהלים עצמם - האם מנהל לא צריך לבנות לעצמו מותג?

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

הסדנה שבונה לך מותג אישי

סדנת MEתוג עצמי מחברת את עולם השיווק לעולם העצמי. בסדנה זו אנו סוקרים מותגים מצליחים, מזהים את מקורות העוצמה שלהם, מנתחים אותם בכלים שיווקיים מעולם המותגים ואז פונים לעולם האישי. כיצד כל אחד מהמשתתפים בסדנא יכול לנתח את עצמו בעזרת כלים מעולם המותגים. בסדנא מקבלים המשתתפים כלים כיצד לבנות מותג עצמי, מהו הגורם המבדל שלהם, כיצד ליצור קשרים וחיבורים רלוונטים ואיך לשמור על המותג שלהם לאורך זמן.

הסדנא מבוססת על קורס שהועבר במשך שנתיים בתכנית ה MBA  של המכללה למינהל, וכוללת תרגילים ותרגולים מעשיים (לא נשארים לשבת יותר מרבע שעה רצוף…) בתום הסדנא מקבלים המשתתפים כלים מעשיים וכן תיק מיתוג עצמי להמשך העבודה המיתוגית בזמנם החופשי.

אנו מגדירים את מטרות הסדנא וממקדים ומתאימים אותה לכל לקוח ולקוח. הסדנא יכולה להיות במסגרת הדרכת העצמה הניתנת לעובדי מחלקה, כחלק מיום כיף או הרצאת צ’ופר לעובדים ולמנהלים. ניתן לשלבה עם סיור.

חלק מהלקוחות שכבר נהנו מסדנא זו: FRITZ, הנהלת קבוצת ,ZARA מנהלת המידע של סלקום, הנהלת חברת התרופות sanofi  לאומי קארד, מחלקת השיווק של  easy forex  קפריסין ועשרות סטודנטים במכללה למינהל.

רוצים לדעת עוד על סדנת מיתוג עצמי?
צרו איתנו קשר בטופס משמאל ונשמח לתת לכם עוד פרטים!

© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout