` מהלכי תוכן מגניבים לארגונים - InsideOut
מהלכי תוכן מגניבים לארגונים

מחפשים מהלכים פנים ארגוניים מאאאאגניבים עבור העובדים שלכם? הגעתם למקום הנכון!
הדרך לחבר את העובדים שלכם אל העשייה הארגונית היא דרך חוויות. חוויות שיוצרות חיבור, חוויות שיוצרות מעורבות. ואנחנו פה בשביל להציע לכם בדיוק את זה!

אנחנו מאמינות שבמהלכי מיתוג פנים ארגוני צריך לעבוד בשני מימדים, המימד הראשון הוא מימד הצבע.
הנראות הפנים ארגונית של כל חומרי השיווק לעובדים צריכים לדבר בשפה גראפית אחידה המשדרת את ערכי המותג ומדברת בשפה של המותג. כמו שמדברים ללקוחות, ורוצים שהם יראו את אותו המותג באופן אחיד בכל אמצעי התקשורת, כך בדיוק גם אצל עובדים.
המימד השני הוא מימד השפה, כדי לשנות התנהגות אצל עובדים, צריך לייצר להם חוויות מעניינות, אחרות, יצירתיות, שמחברות אותם אל ה DNA הארגוני ומאפשרות להם לדבר את השפה הארגונית דרך הקול הייחודי שלהם.

אספנו לכם כמה חוויות תוכן ייחודיות שאנחנו מציעות בשיתוף עם אנשים מוכשרים,
ותופרים אותם ביחד בדיוק לערכים ולשפה של המותג שלכם.

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

מהלכי תוכן מגניבים

“החברים של דקלה” הוא פורמט של ארוחת שף שמחברת בין אנשים ויוצרת חיבורים אישיים, אנושיים ועמוקים יותר בין העובדים והמנהלים שלכם,  ומבוסס על המיזם החברתי, שפתיחה דקלה מלמוד, ובו היא מחברת בין אנשים שלא מכירים אחד את השני, דרך ארוחת שף בת שש מנות, יין מצוין, והרצאות מעוררות השראה.

מחפשים דרך יצירתית להטמיע ערכי מותג או את ערכי ארגון שלכם לעובדים ולמנהלים? תדאגו שיהיה להם טלפון נייד עם מצלמה ואנחנו כבר נדליק אצלם את כפתור היצירתיות!
סדנת צילום סדרות היא חוויה בלתי נשכחת לעובדים ומנהלים, שהופכת את הטמעת המסרים והערכים של הארגון ליצירתית, יוצאת דופן וחוויתית.

סדנת MEתוג עצמי מחברת את עולם השיווק לעולם העצמי. בסדנה זו אנו סוקרים מותגים מצליחים, מזהים את מקורות העוצמה שלהם, מנתחים אותם בכלים שיווקיים מעולם המותגים ואז פונים לעולם האישי. כיצד כל אחד מהמשתתפים בסדנא יכול לנתח את עצמו בעזרת כלים מעולם המותגים. 

מהלכי תוכן מעוררי השראה

להילה סידי, מייסדת Simpleasme יש שיטה מיוחדת לארוז סיפורים אישיים, מרגשים ומעוררי השראה ולהעביר בהם מסר שנשאר עם מי ששומע אותו. והכל ב-222 דקות בלבד.
אנחנו מאמינות שסיפור טוב, נוגע במי ששומע אותו, מעורר הזדהות, חיבור ואמפתיה.

יחד עם חברת FreshBiz אנחנו מציעים סדנאות של משחק יזמות עסקית לפיתוח החשיבה היצירתית של העובדים והמנהלים בארגון שלכם. דרך משחק אנחנו מייצרים מעורבות גבוהה יותר של העובדים בדרך חווייתית שנשארת איתם לאורך זמן.

זו ממש, אבל ממש לא עוד הרצאה “רכה” ונעימה על האיזון בין בית ועבודה. נעמי וולפנר הייתה צריכה לקבל כמה סטירות מצלצלות כדי להבין מהי ומהיא ובעיקר היא הבינה שהיא ורק היא  יכולה לשנות את הדפוס ולהנהיג את החיים שלה. מתוך כל אלו נעמי גיבשה חזון אישי ו- 5 חוקי מנהיגות שיביאו כל אחד מהשומעים לדיוק ולקידום אישי, למצוינות, ולהתפתחות מקצועית.

מהלכי תוכן חוויתיים

“נראות משנה מציאות”: ההרצאה שמלמדת איך ליצור נראות חיצונית שמחזקת את הביטחון העצמי, תורמת לשיפור הביצועים ומעניקה ביטוי לחוזקות הייחודיות של כל עובד.

כמה פעמים חלמתם להיפגש עם המוסיקאי האהוב עליכם מקרוב, ככה נקי ופתוח, בלי חציצה של במה, ועשן תאורה?! כמה פעמים חשבתם “איזה מין טיפוס הוא במפגש יותר אינטימי”? מהיום תוכלו לבדוק זאת בעצמכם! אינטימיק מפגיש בין אמנים מוכרים שמנגנים מוסיקה חיה לקהל אינטימי – אצלכם  בלי מתווכים ובלי מגבלות.

הרגע הזה שמתבוננים בתמונה ופתאום רואים בה משהו אחר, משהו שעד עכשיו לא ראינו… משהו שונה, אולי ברקע, אולי בסיטואציה כולה… אפילו מצב רגשי.. זה מה שקרה בסדנאות של פוטותרפיה של דבורה אדר.

© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout