סדנאות

למידה דרך חוויה
אנחנו ב InsideOut מאמינים בלמידה חווייתית, כזו שגורמת לך להרגיש לפני שהיא גורמת לך לדעת.
אנחנו מאמינים שהחווייה מעצימה את הלמידה ומייצרת זיכרון שנשאר לאורך זמן. כבר אמרו לפנינו... מה שלא הולך דרך הראש הולך דרך הרגליים!
את הסדנאות שלנו מעבירה דקלה מלמוד, בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בשיווק ובפרסום, מרצה במוסדות אקדמיים ומנחת סדנאות מיתוג ושיווק. הסדנאות מועברות בצורה אנרגטית וחוויתית. והכי חשוב, כל אחד לוקח מהסדנא חוויות חשובות ליישום מיידי בחיי העבודה שלו.
כל הסדנאות שלנו ממותגות באמצעות לוגו וקונספט עיצובי ייחודי שאנו מגבשים לצורך הסדנא.
נשמח לתת לכם שמות של ממליצים מחברות שכבר עברו את הסדנאות שלנו ויצאו מרוצים עד הגג!

דברו אלינו

רוצים לשאול, להתעניין
או לקבל עוד מידע? זה המקום!

סדנת ME תוג עצמי – הסדנה שבונה לך מותג אישי

סדנת MEתוג עצמי מחברת את עולם השיווק לעולם העצמי. בסדנה זו אנו סוקרים מותגים מצליחים, מזהים את מקורות העוצמה שלהם, מנתחים אותם בכלים שיווקיים מעולם המותגים ואז פונים לעולם האישי. כיצד כל אחד מהמשתתפים בסדנא יכול לנתח את עצמו בעזרת כלים מעולם המותגים. בסדנא מקבלים המשתתפים כלים כיצד לבנות מותג עצמי, מהו הגורם המבדל שלהם ואיך לשמור על המותג שלהם לאורך זמן. אנו מגדירים את מטרות הסדנא וממקדים ומתאימים אותה לכל לקוח ולקוח. קרא עוד
חלק מהלקוחות שכבר נהנו מסדנא זו:
הנהלת קבוצת ZARA, מנהלת המידע של סלקום, הנהלת חברת התרופות sanofi, מחלקת השיווק של easy forex קפריסין ועשרות סטודנטים במכללה למינהל.

רוצים לדעת עוד על סדנת מיתוג עצמי? צרו איתנו קשר בטופס משמאל ונשמח לתת לכם עוד פרטים!

סדנת הטמעת ערכים באמצעות צילום

מחפשים דרך יצירתית להטמיע ערכי מותג או את ערכי ארגון שלכם לעובדים ולמנהלים? תדאגו שיהיה להם טלפון נייד עם מצלמה ואנחנו כבר נדליק אצלם את כפתור היצירתיות!
סדנת צילום סדרות היא חוויה בלתי נשכחת לעובדים ומנהלים, שהופכת את הטמעת המסרים והערכים של הארגון ליצירתית, יוצאת דופן וחוויתית.

רוצים גם? צרו איתנו קשר בטופס משמאל או התקשרו למיכל 052-3225217 ונשמח לתת לכם עוד פרטים!

© 2013 - כל הזכויות שמורות ל Insideout